"Law School" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı ve İlk Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-02-2021, 13:08

Başrolünü Kim Myung-Min, Ryu Hye-Young, Kim Beom ve Lee Jung-Eun’un paylaştığı, JTBC’nin "Law School" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı ve ilk afişi yayımlandı.

Dizi, prestijli bir hukuk fakültesinde bir profesör (Kim Myung-Min) ve onun öğrencilerinin karşılaştığı benzeri görülmemiş bir davanın etrafında dönmektedir.

Kim Myung-Min dizide prestijli bir hukuk fakültesinde profesör olan Yang Jong-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Eski bir savcıdır. Oldukça açık sözlü birisi olduğu için kaba biri olabilmektedir. Bu yüzden, öğrenciler ondan hoşlanmamaktadır. Ancak bunu önemsememektedir. Sadece hukuk alanında anlamlı bir şekilde katkıda bulunabilecek insanlar yetiştirmeye odaklanmıştır.

Yayımlanan fragman, Oyuncu Ahn Nae-Sang’ın şu sözleri ile başlamaktadır: "Yang Jong-Hoon bir profesör olarak etkileyici birisi ama onun [asıl] mesleği savcılık."

13. saniyeden sonra Kim Myung-Min’in şu sözleri duyulur: "Onun yerine, kendime bir hedef belirledim. Profesör olarak iyi bir hukukçu yetiştiremeyecek olsam da sorunlu bir hukukçu yetiştirmeyeceğim."

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Light in Your Eyes", "Wife's Having an Affair this Week" ve "Awl" dizilerinin yanı sıra "Detective K" film serisinin yönetmenliğini yapan Kim Suk-Yoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Judge Vs Judge" dizisini kaleme alan Seo In yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın Nisan ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)