Kang Ha-Neul Yeni Bir Filmde Rol Alacak

  Hamlet   |     2-03-2021, 13:25

Kang Ha-Neul, "Streaming" adlı yeni bir filmde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Film, çözülmemiş bir seri cinayet davasıyla ilgili ipuçları arayan ve bu süreci internet üzerinde canlı olarak yayımlayan popüler bir online yayıncının etrafında dönmektedir.

Kang Ha-Neul filmde yayın yaptığı platformda en çok aboneye sahip popüler bir online yayıncı olan Woo-Sang karakterini canlandıracak. Yayınlarında işlenen suçların profilini çıkartmaktadır.

Filmin çekimlerine 2 Mart’ta başlandı ve filmin gösterim tarihi henüz belirsiz.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…