Krystal "Police Academy" Dizisinde Jinyoung ve Cha Tae-Hyun ile Berbaer Rol Alabilir


Krystal, KBS2’nun "Police Academy" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandırabilir.

9 Mart’ta, Krystal’in ajansı, H & Entertainment, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı ve teklifi düşünme aşamasında olduğunu belirtti.

Romantik-komedi türündeki dizi, Kore Polis Akademisi’ne yeni giren 19 yaşındaki Kang Sun-Ho’nun etrafında dönmektedir. Burada arkadaşlarının ve profesörlerin yardımıyla olgunlaşır ve kendi hayalini keşfeder.

Krystal eğer teklifi kabul ederse dizide Kore Polis Akademisi’nde 1. sınıf öğrencisi olan Oh Kang-Hee karakterini canlandıracak. Onun arkadaşları prenses bebeklerle oynarken o polis akademisine girme hayali kurmaktaydı. Polisler kötü adamları yakaladıkları için onun gözünde her bir polis bir prensti. Arkadaşları bale öğrenirken dövüş sanatları dersi aldı. 12. yaş günü hediyesi olarak onun isteği kelepçeydi. Sağlam bir kafaya sahip, dürüst birisidir.

Geçtiğimiz günlerde, Cha Tae-Hyun ve 'B1A4' grubundan Jinyoung ve Lee Jong-Hyuk diziden teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Jinyoung eğer teklifi kabul ederse dizide Kore Polis Akademisi’nde 1. sınıf öğrencisi olan Kang Sun-Ho karakterini canlandıracak. Bilgisayar korsanlığından yakalanan eski bir suçludur. 10 yaşındayken anne ve babasını bir trafik kazasında kaybetmiştir. O zamandan beri gözlerini erkenden gerçeğe açtı ve yaşıtlarına göre erkenden olgunlaştı. Bir hayali olmadan büyüdü. Ancak, altın madalya yerine gümüş madalya kazandığı için ağlayan bir kız gördükten sonra nihayet hayalini buldu.

Dizinin yayın tarihi hakkında henüz bir açıklamada bulunulmadı.

Kaynak: (1), (2)