Kim Min-Jae Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Kim Min-Jae, KBS2’nun "Dal-Ri and Gamjatang" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

9 Mart’ta, Kim Min-Jae’nin ajansı, oyuncunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, ortak hiçbir yanı olmayan bir kadın ve bir erkeğin arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.

Kim Min-Jae dizide DonDon F&B adlı bir şirketin müdürü olarak görev alan Jin Mu-Hak karakterini canlandıracak. Ailesi, küçük bir gamjatang restoranını küresel bir gıda şirketi olan DonDon F&B’ye dönüştürmüştür. Bir şirketin müdürü olmasına karşın zeki birisi değildir. Okul yıllarında sınıfının her zaman son sırada yer almıştır. Bir gün, bir sanat müzesini ele geçirmeye çalışırken oranın sahibi olan Kim Dal-Ri adlı bir kadına aşık olur.

Başlarda, Jin Mu-Hak karakterini canlandırması için Oyuncu Lee Jae-Wook’a teklif götürülmüştü. Ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Geçtiğimiz günlerde, Park Gyu-Young’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Park Gyu-Young eğer teklifi kabul ederse dizide Chungsong Sanat Müzesi'nin yöneticisi olan Kim Dal-Ri karakterini canlandıracak. Konuşması ve hareketleri ile her zaman şık ve düşünceli birisidir. Sanat, felsefe ve din gibi çeşitli alanlarda çalışmaktan hoşlanmasının yanı sıra yedi dil bilmektedir.

Dizinin yapım ekibinde, "Witch's Love" dizisinde beraber çalışmış olan Yönetmen Park Chan-Yool ve Senarist Son Eun-Hye yer almaktadır.

Dizinin yayın tarihi henüz belirsiz.

Kaynak: (1), (2)