"Law School" Dizisinin Yeni Bir Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-03-2021, 13:18

Başrolünü Kim Myung-Min, Ryu Hye-Young, Kim Beom ve Lee Jung-Eun’un paylaştığı, JTBC’nin "Law School" adlı yeni dizisinin grup afişi yayımlandı.

Dizi, prestijli bir hukuk fakültesinde bir profesör (Kim Myung-Min) ve onun öğrencilerinin karşılaştığı benzeri görülmemiş bir davanın etrafında dönmektedir.

Dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda, Lee Soo-Kyung, Lee David, Ko Yoon-Jung, Hyun Woo, Gil Hae-Yeon ve Oh Man-Seok yer almaktadır.

Yayımlanan afişte, hukuk fakültesinin profesörleri ve öğrencileri yer almaktadır.

Hukuk fakültesinin personeli arasında ceza hukuku profesörü Yang Jong-Hoon (Kim Myung-Min), medeni hukuk profesörü ve aynı zamanda fakültenin hukuk kliniği başkanı Kim Eun-Sook (Lee Jung-Eun), okulun başkanı Oh Jung-Hee (Gil Hae-Yeon), anayasa hukuku profesörü ve aynı zamanda başkan yardımcısı Kang Joo-Man (Oh Man-Seok) bulunmaktadır.

Hukuk fakültesinin öğrencileri arasında okula en iyi notlarla giren parlak öğrenci Han Joon-Hwi (Kim Beom), maddi sıkıntılar içerisinde büyümüş ve zar zor hukuk fakültesine giren Kang Sol (Ryu Hye-Young), ağızında gümüş kaşıkla doğmuş diğer öğrenci ile aynı ada sahip Kang Sol (Lee Soo-Kyung), birden bire ailesi dibe vurunca hukuk fakültesine girmeyi bir kurtuluş olarak görmüş olan Seo Ji-Ho (Lee David), her zaman insanlar tarafından sevilen muhteşem öğrenci Jeon Ye-Seol (Go Yoon-Jung), doktora öğrencisi Yoo Seung-Jae (Hyun-Woo) bulunmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Light in Your Eyes", "Wife's Having an Affair this Week" ve "Awl" dizilerinin yanı sıra "Detective K" film serisinin yönetmenliğini yapan Kim Suk-Yoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Judge Vs Judge" dizisini kaleme alan Seo In yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 14 Nisan'da yayımlanacak.

Kaynak: (1)