Han Ye-Ri, Um Tae-Goo ve Yoo Jae-Myung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Han Ye-Ri, Um Tae-Goo ve Yoo Jae-Myung, OCN’in "Hometown" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

Gerilim-gizem türündeki dizi, küçük bir kasabada işlenen gizemli seri cinayetleri ve tuhaf/tanımlanamayan seslerin olduğu bir kaset hakkındaki gerçekleri araştıran bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Han Ye-Ri eğer teklifi kabul ederse dizide annesi ile birlikte bir Çin restoranı işleten Jo Jung-Hyun karakterini canlandıracak. İnsanlar onları bir teröristin ailesi olarak görmektedir. Dışarından bakılınca çok sıradan bir insan gibi görünmesine karşın aslında büyük bir cesarete de sahip birisidir.

Geçtiğimiz günlerde, Um Tae-Goo ve Yoo Jae-Myung’a diziden teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

Um Tae-Goo eğer teklifi kabul ederse dizide bir terör saldırısının arkasındaki gerçek suçlu olan Jo Kyung-Ho karakterini canlandıracak. Japonya’da eğitimini tamamladıktan sonra memleketine döner. Burada gaz kullanarak ayrım gözetmeyen bir terör eyleminde bulunur ve ardından polise teslim olur. Bu terör saldırısını gerçekleştirmekteki amacını veya neden saldırı için bu yeri seçtiğini asla açıklamaz. Neden kendisini yetkililere teslim ettiğini de asla söylemez. Ömür boyu hapis cezasına çarptırıldıktan sonra hapishanede dış dünya ile olan tüm iletişimini tamamen keser.

Yoo Jae-Myung’a dizide hangi karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü henüz açıklanmadı.

6 bölümlük mini bir dizi olması planlanan "Hometown"un ilk bölümü bu yılın yaz mevsiminde yayımlanacak.

Kaynak: (1)