Ahn Hyo-Seop ve Jo Bo-Ah Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Ahn Hyo-Seop ve Jo Bo-Ah, "Office Blind Date" adlı yeni bir dizide birlikte başrolü paylaşabilir.

16 Mart’ta, Ahn Hyo-Seop’un ajansı, Starhaus Entertainment, oyuncunun söz konusu diziden erkek başrol karakteri canlandırması için teklif aldığını doğruladı. Ayrıca söz konusu dizinin teklif aldığı projelerden biri olduğunu ve teklifi incelediğini bildirdi.

Romantik-komedi türündeki dizi, kimliğini saklayarak bir arkadaşının yerine kör randevuya çıkan bir ofis çalışanının etrafında dönmektedir. Randevuya çıktığı kişinin çalıştığı şirketin CEO’su olduğunu görünce şok olur.

Dizinin hikayesi, ilk olarak 2017 yılında bir web roman olarak yayımlandı. Daha sonra, 2018 yılında bir webtoona çevrildi ve 2020 yılında KakaoPage tarafından diziye uyarlanacağı açıklandı.

Ahn Hyo-Seop eğer teklifi kabul ederse dizide bir şirketin CEO’sunu canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde, Jo Bo-Ah’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Jo Bo-Ah eğer teklifi kabul ederse dizide sıradan bir ofis çalışanı olan Shin Ha-Ri karakterini canlandıracak.

Çıkan haberlere göre dizinin yönetmen koltuğunda "My Strange Hero", "Wok of Love" ve "Suspicious Partner" dizilerinin yönetmeni Park Sun-Ho oturmaktadır.

Dizinin hangi yayın kanalı aracılığı ile hangi tarihte yayımlanacağı henüz belirsiz.

Kaynak: (1)