Taecyeon ve Jung So-Min Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Taecyeon ve Jung So-Min, tvN’in "Tale of the Secret Royal Inspector and Jo Yi" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

19 Mart’ta, Taecyeon’un ajansı, 51K, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı. Ayrıca dizinin şu anda değerlendirmekte olduğu birçok projeden biri olduğunu ve henüz bir şeye karar verilmediğini belirtti.

Bu yılın başlarında, Jo Byeong-Gyu’ya diziden teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Ancak oyuncunun son okul zorbalığı tartışması nedeniyle hala proje için görüşmelerde olup olmadığı belli değil. Bu arada, Jung So-Min’e dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bildirilmişti ve oyuncunun hala teklifi değerlendirme aşamasında olduğu açıklandı. Jung So-Min eğer teklifi kabul ederse dizide insanların boşanabileceğini düşünen realist bir kadın olan Kim Jo-Yi karakterini canlandıracak. Kadınların aile kayıt defterlerinde bile yer almadığı bir dönemde yaşamasına rağmen boşanılabilinen ve yeni bir başlangıç yapabilmenin mümkün olduğu bir dünya hayal etmektedir.

Dizi, tembel bir gizli kraliyet müfettişi ile bulunduğu zamanın ötesinde yaşayan tutkulu bir kadının etrafında dönmektedir. Birlikte gerçekleri ortaya çıkarmak için büyük bir plan üzerinde çalışmaya başlar.

Taecyeon eğer teklifi kabul ederse dizide eyalet sınavında birinci olan en genç gizli kraliyet müfettişi olan Ra Yi-Un karakterini canlandıracak. Atılgan bir adam olmasına karşın sorun şu ki geleceğe dair hiçbir hedefi yoktur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Designated Survivor: 60 Days", "Descendants of the Sun" ve "What's Wrong With Secretary Kim" dizilerinin yönetmeni olan Yoo Jong-Sun oturmaktadır.  Dizinin senaristliğini "The Undateables" ve "My Unfortunate Boyfriend" dizilerini kaleme alan Lee Jae-Yoon yapmaktadır.

Dizinin yayın tarihi hakkında henüz hiçbir açıklamada bulunulmadı.

Kaynak: (1), (2), (3)