Park Gyu-Young’un "Dal-Ri and Gamjatang" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     14-04-2021, 12:54

Park Gyu-Young, KBS2’nun "Dal-Ri and Gamjatang" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Geçtiğimiz ay, Kim Min-Jae’nin dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

Dizi, ortak hiçbir yanı olmayan bir kadın ve bir erkeğin arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.

Park Gyu-Young dizide Chungsong Sanat Müzesi'nin yöneticisi olan Kim Dal-Ri karakterini canlandıracak. Konuşması ve hareketleri ile her zaman şık ve düşünceli birisidir. Sanat, felsefe ve din gibi çeşitli alanlarda çalışmaktan hoşlanmasının yanı sıra yedi dil bilmektedir. Ancak, yemek yapmak gibi ev işleri konusunda hiç becerikli birisi değildir.

Dizinin yapım ekibinde, "Witch's Love" dizisinde beraber çalışmış olan Yönetmen Park Chan-Yool ve Senarist Son Eun-Hye yer almaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…