''Uncle (2021)'' İçin Ana Oyuncu Kadrosu Açıklandı


Uncle Nick Helm ve Elliot Speller-Gillott'un başrollerini paylaştığı Birleşik Krallık sitcom “Uncle”ın yeniden yapımıdır. 


 Oh Jung-Se
 popüler olmayan bir müzisyen olan Joon-Hyeok karakterini canlandıracak. Hayata karşı kaybeden biridir ve hayatı dibe vurmuştur. Ablası Joon-Hee (Jeon Hye-Jin) ile ilişkisini koparmıştır. Bir gün Joon-Hee'nin oğlu önünde belirir. Yeğeni, Joon-Hee boşandıktan sonra OKB olmuştur. Joon-Hyeok yeğeniyle yaşamaya başlar ve onunla ilgilenir.

Joon-Hee, fiziksel olarak ona kötü davranan 12 yıllık kocasından boşanmıştır. Ucuz bir kiralık daireye taşınır ve oğlunun velayetini almaya çalışırken eski kocası ve annesiyle ilgilenmek zorunda kalır.

Hey-Ryeong (Park Sun-Young), pahalı apartman kompleksi Royal State'in bir sakinidir. Apartman kompleksindeki anneler topluluğunun başkanıdır ve diğer anne üyeleri tarafından takdir edilmektedir. 

Kyeong-Il (Lee Sang-Woo), Royal State'te ikamet etmektedir. Tatlı ve sıcakkanlı bir kişiliği vardır. Karısı öldükten sonra kızını tek başına büyütmüştür.

 Yoo-Ra (Hwang Woo Seul Hye) anneler topluluğunun bir üyesidir ve Hey-Ryeong'a hayrandır.

"Uncle" bu yılın ikinci yarısında Güney Kore'de yayınlanacak.