''Big Mouth'' dizisi için YoonA ve Lee Jong Suk Teklif Götürüldüğü Bildirildi
 Big Mouth dizisi için YoonA ve Lee Jong Suk'a teklif götürüldüğü bildirildi. Eğer oyuncular teklifi kabul ederlerse evli bir çifti canlandıracaklar.

Rapora yanıt olarak, YoonA'nın ajansı SM Entertainment, YoonA ''Big Mouth' dizisi için bir teklif aldı ve teklifi olumlu bir şekilde inceliyor' şeklinde açıklamada bulundu.

Big Motuh, üçüncü sınıf bir avukatın tesadüfen bir cinayet davasının sorumluluğunu üstlenip gizli bir gerçeğin daha derine inmesiyle ortaya çıkan tuhaf olayları takip ediyor. Bu kendini ve ailesini korumak aynı zamanda ise kötü adamları cezalandırmak için güç ve sermaye üzerindeki komplolar ve açgözlülükle dolu olan bir dünyada alt orta sınıftan bir avukatın karşı karşıya olduğu savaşın başlangıcıdır.
 
Lee Jong Suk
ile hiçbir zaman başarılı olamayan ve sonunda sadece yüzde 10'luk bir kazanma yüzdesine ulaşan avukat Park Chang Ho karakterini canlandırması için görüşülüyor. Etrafındakiler, görkemli bir şekilde konuştuğu, ancak hiçbir şey ortaya koyamadığı için ona koca ağız diyorlar. O kadar kötü durumda ki, ofisinin aylık kirasını ödeyemiyor, aynı zamanda kayınpederi olan ofis müdürüne de zamanında ödeme yapamıyor. Park Chang Ho'nun karısı ve onu avukat yapan kişi olan Go Mi Ho (YoonA) ise üniversite günlerinde zarif ve çekingen biri olmasına rağmen şimdi aşırı derecede cesur ve küfürbaz biri haline gelmiştir.

YoonA rolü kabul ederse, bu yılın başlarında sona eren Hush dizisinden sonra yayınlanacak olan ilk dizisi olacak.

Dizinin bu yılın ikinci yarısında çekimlere başlaması planlanıyor.

NOT: Dizi ile ilgili bilgiler geldikçe site güncellenecektir.