''A Wonderful Sight'' Dizisinin Yayınlanacağı Doğrulandı

"A Wonderful Insight" 
kadın merkezli, aksiyon-gerilim draması. Bir cinayet davasına bakan sigorta müfettişi Koo Kyung Yi'nin etrafında dönecek. Lee Young Ae, Koo Kyung Yi rolünü oynayacak. 

Bu Lee Young Ae'nin dört yıl sonra küçük ekrana dönüşü olacak. En son 2017'nin SBS dizisi "Saimdang, Light's Diary" de rol aldı. Lee Young Ae ayrıca 2019'da gerilim / gizem filmi "Bring Me Home" ile beyazperdeye geri dönmüştü.

Kim Hye Joon, daha çok Netflix'in "Kingdom: 2. Sezon" dizisindeki rolüyle tanındı. Ayrıca "CHIP-IN", "Matrimonial Chaos", "Reunited Worlds" ve daha fazlasında rol aldı. 

"A Wonderful Sight", Kwak Sun Young'ın 2021'deki ikinci dizisi olacak. Çok sevilen tvN dizisi "Hospital Playlist 2"nin ikinci sezonuna geri dönecek. Ayrıca "Mystic Pop-Up Bar", "VIP", "Encounter" ve daha pek çok dizide rol aldı.

Kwak Sun Young gibi, bu dizi de Kim Hae Sook'un bu yılki ikinci projesi olacak. Ayrıca "Hospital Playlist 2" de Jung Won'un annesi Jung Ro Sa olarak görünecek. Kwak Sun Young "Start-Up", "Mother of Mine", " My Father is Strange " ve daha pek çok dramada yer aldı.

"A Wonderful Sight" Lee Young Ae ve Kim Hae Sook'un yeniden bir araya geldikleri bir drama olacak. İlk olarak "Saimdang, Light's Diary" için çalışmışlardı.

 "A Wonderful Sight" her Cuma ve Cumartesi JTBC'de yayınlanacak ve Ekim ayında prömiyeri yapılacak. Çekimlerin bu Haziran ayında başlaması ve dizinin 10 bölümden oluşacağı planlanıyor. 

NOT: Dizi hakkında bilgiler geldikçe güncellenecektir.