''Why Oh Soo Jae?'' İçin Hwang İn Yeop ile Görüşülüyor

''Why Oh Soo Jae?''
dizisi için Hwang In Yeop'un Ajansı KeyEast'ten bir yetkili haberlere yanıt verdi ve Hwang In Yeop "Why Oh Soo Jae?" senaryosunu şu an incelemekte olduğunu bildirdi. Hwang In Yeop eğer rolü kabul ederse SBS dizisi "Why Oh Soo Jae?" İçin erkek başrol olacak. Seo Hyun Jin'in oynadığı dizi ilk olarak Kim Young Dae'ye teklif edildi ancak raporlar, aktörün programdaki çatışmalar nedeniyle sonunda diziden ayrıldığını belirtti.
 
"Why Oh Soo Jae?" bir hukuk fakültesi profesörü ile öğrencisi arasındaki romantizmi ortaya çıkaracak romantik bir dram. 

Seo Hyun Jin, huysuz ve acımasız bir profesör olan Oh Soo Jae rolünü oynayacak. O sürekli yanlış seçimler yapan ve başarılar elde etmek için yaşayan bir kadındır. Bir gence aşık olduktan sonra hayatının yönünü değiştirmeye ve kendisini sevmeyi öğrenmeye karar verir.

Hwang In Yeop, Gong Chan rolünü oynama teklifini aldı. Seojung Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde birinci sınıf öğrencisi ve bir bar sahibidir. Geçmişte yanlışlıkla bir suçla itham edilmesi sonucunda Oh Soo Jae ile tanıştı. İşlemediği bir suçtan hapis yattıktan sonra suçlamalardan aklanır ve hukuk fakültesinde profesör olan Oh Soo Jae ile tekrar bir araya gelir.

''Why Oh Soo Jae?'' önümüzdeki yıl prömiyeri yapmayı hedefliyor.


NOT: Dizi ile ilgili bilgiler geldikçe güncellenecektir.