''At A Distance Spring Is Green'' Dizisinde Na In Woo Rol Alacak

''At A Distance Spring is Green'' dizisi popüler bir webtoondan uyarlanacak olan KBS 2TV'nin yakında yayınlanacak dizisidir.


Dizi zorlu bir dünyanın acımasız gerçekleriyle yüzleşen üniversite öğrencilerinin gerçekçi mücadelelerini konu alacak. Park Ji Hoon, her şeye sahip gibi görünse de içten içe herkesten sakladığı bir acıya sahip olan ve varlıklı bir aileden gelen işletme öğrencisi Yeo Joon'u canlandıracak. Kang Min Ah, mükemmel sonuçlar elde etmek için sıkı çalışan sıradan öğrenci Kim So Bin rolünde olacak.

14 Haziran'da yayınlanması beklenen dizi de Na In Woo erkek başrol Yeo Joon'un ağabeyi Yeo Joon Wan karakterini canlandıracak. O ülkede doktora derecesini almış 'en genç insan' ve 'en genç profesör' unvanlarına sahiptir. Her şeyin onun için iyi gittiği sanılan bir dahi olarak görünse de bakışlarındaki üzüntü, parlak duran hayatının mutsuz gölgesine işaret ediyor.

Ek olarak, Yeo Joon Wan ve Yeo Joon kardeşlerin olabildiğince farklı olmaları, ilişkilerini daha da ilginç hale getiriyor. Dizide iki kardeşin görünüşte mükemmel olan ilişkilerinin ardında ne tür acı verici bir sır sakladıkları görülecek.

''At A Distance Spring is Green''in yapımcıları: ''Daha önce 'River Where the Moon Rises' dizisinde rol alan ve başarılı oyunculuğunu kanıtlayan Na In Woo, dizimizi daha güzel hale getirecek. Küçük kardeşi Yeo Joon karakterini canlandıracak olan Park Ji Hoon ile yakaladıkları kimyayı dört gözle bekleyebilirsiniz. Yeo Joon Wan'ın geçmişine göz kulak olmalısınız.''

Na In Woo aynı zamanda bu yılın ikinci yarısında yayınlanması planlanan The Jinx's Lover dizisinde yer alacak.