''Hospital Playlist 2'' İçin İki Yeni Afiş Paylaşıldı

"
Hospital Playlist 2", yaklaşan 2. Sezon için iç açıcı iki yeni afiş paylaştı!

İlk olarak tıp fakültesinde tanışan ve o zamandan beri yakın arkadaş olan beş doktorun Jo Jung Suk , Jung Kyung HoYoo Yeon SeokJeon Mi Do ve Kim Dae Myung'un rol aldığı “Hospital Playlist” doktor ve hastaların sıradan günlük hikayelerini anlatıyor. Geçen yıl izleyicilerin kalbini çaldıktan sonra popüler olan tıbbi drama bu Haziran'da ikinci sezon için geri dönüyor.

Sezon 2 için yeni yayınlanan bir posterde, uzun zamandır birlikte olan beş arkadaş akşam karanlığında çatıda toplanıyor, manzaraya umut dolu ve mutlu ifadelerle gülümsüyorlar. Poster, sadece bir arada olmanın rahatlığını bulabilen beş doktor arasındaki sıcak dostluğu vurguluyor.
Posterin 1. Sezondaki sloganını tekrarlayan afişin başlığında "Özel ama sıradan günlük yaşamlarımız" yazıyor.“'99 -ers” ın yeni afişinde (karakterlerinin tümünün tıp fakültesine girdiği yıla atıfta bulunarak), beş arkadaş Ik Joon (Jo Jung Suk), Jung Won (Yoo Yeon Seok), Jun Wan (Jung Kyung Ho ), Seok Hyung (Kim Dae Myung) ve Song Hwa (Jeon Mi Do), sıcak atmosferi yansıtmak için doktor önlüklerini çıkarmış ve parlak giysiler giymişlerdir. İzleyiciler, işten ayrılırken yağmuru seyretmek için birlikte duran beş doktorun 20 yılla yakın dostluğunu hissedebiliyor. Yeni poster, yoğun bir günün ardından eve dönüş yolunda küçük bir mola veren beş arkadaşın hayatındaki sıradan bir günü yansıtıyor.   

''Hospital Playlist 2'' 17 Haziran'da Güney Kore saati ile 21.00'de başlayacak.