''The Youngest Son of Chaebol Family'' Dizisinde Song Joong-Ki ve Suzy Rol Alabilir

''The Youngest Son of Chaebol Family'' dizisi için başrolde oynayabilecek oyuncular açıklandı.

"Vincenzo"nun başarılı bir şekilde sona ermesinden sonra, Song Joong Ki'nin "The Youngest Son of Chaebol Family'" adlı yeni bir dramada Suzy Bae ile oynayacağı söyleniyor.

Song Joong Ki'nin dizide oynayacağı kesinleşirken, kadın ana karakteri canlandırması için Suzy'e teklif gittiği bazı dedikodular arasında.

 "Youngest Son of a Congomerate " adlı webtoon'un canlı aksiyon uyarlaması olacak dizinin yönetmenliğini "I am Not a Robot" ve "W: Two Worlds" dizilerinin yönetmeni Jeong Dae Yun'un üstlendiği bildirilirken, "Sungkyungkwan Scandal" yazarı Kim Tae Hee'nin senaryo üzerinde çalıştığı onaylandı.

Dizi, bir Chaebol klanının ailesine sadakatini gösterdikten ve onlar için on yıl çalıştıktan sonra haksız yere zimmete para geçirmekle suçlanıp vahşice ortadan kaldırılan bir adamı konu alıyor. Song Joong-Ki'nin karakteri beklenmedik bir şekilde, aynı ailenin en küçük oğlu olarak yeniden doğar ve geçmiş yaşamında yaptıkları için onlardan intikam almayı görevi haline getirir.

Song Joong-Ki
projeyi kabul ederse, daha önce  “The Innocent Man”, nam-ı diğer “Nice Guy” da rol aldığından bu yana yer alacağı başka bir intikam draması olacak. Yıldız oyuncu, son dizisinde bir mafya ailesinin üyesini canlandırmıştı.

Aynı zamanda Song Joong Ki, Haziran ayında çekime devam edecek olan “Bogota” filmini çekmekle meşgul olacak. Film, ülkede COVID-19 vakalarının artmasının ardından geçen yıl Kolombiya'da olan çekimlerini erteledi. Oyuncu kadrosunun, çekimleri Temmuz ayında tamamlamak için Kolombiya'ya döneceği bildiriliyor.

NOT: Dizi hakkında bilgiler geldikçe güncellenecektir.

Suzy ve Song Joong-Ki işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz?