''Racket Boys'' Dizisi için Afiş ve Yeni Fragman Yayınlandı

Racket Boys
'un galası yaklaşırken, yapım ekibi daha fazla yeni poster, fotoğraf ve teaser yayınladı. Posterler ve fragmanlar umut verici ve renkli görünüyor. Racket Boys, badminton tutkunu bir grup çocuğun yaşamını ele alacak. Dizi, onların ulusal düzeyde badminton yarışmasına katılma yolculuğunu anlatacak. Racket Boys, gençlerin bir takım olarak oynamayı ve büyümeyi öğrenirken aynı zamanda hayallerine ulaşmak için aşılması gereken engelleri de içeren spor dizisi olacak.

Prodüksiyon ekibi, pandeminin yaşandığı bu zor zamanlarda dizinin herkesin hayatına renk ve umut getirmesini bekliyor. Dizi SBS TV aracılığıyla 31 Mayıs, 22.00'de tarihinde yayınlanacak. Aynı zamanda Netflix orijinal yapımı olmasından dolayı Netflixte'de yer alacak ve 16 bölümden oluşacak. Racket Boys'un herhangi bir gecikme yaşanmadan programa göre yayınlanması ve 20 Temmuz 2021'de sona ermesi bekleniyor. Ayrıca gösteri orijinal bir yaratım olmasından dolayı herhangi bir web dizisinin veya romanın uyarlaması değildir.  

Racket Boys'un yayınlanan üçüncü afişinde Haenam Seo Ortaokulu Ragtag badminton takımının dört oyuncusu olan dört ana karakter, Yoon Hae Kang, Lee Yong Tae, Bang Yoon Dam ve Na Woo Chan birlikte yer alıyor. Afişin altında dizinin tarihi ve prömiyer kanalı yazıyor.

The Racket Boys, otuz saniyelik üçüncü tanıtım videosunu yayınladı.

Fragman 

Ayrıca dizinin üç dakikalık uzun bir fragmanı daha yayınlandı.