''Excellent Shaman Ga Doo Shim'' Dizisi için Ana Kadro Onaylandı

''Excellent Shaman Ga Doo Shim'' Bir dizi gizemli olaya karışan iki benzersiz lise öğrencisi hakkında fantastik/gizem türünde bir romantizm dizisi olarak karşımıza çıkacak.

6 Mayıs'ta, iki oyuncunun yeni Kakao Tv dizisi ''Excellent Shaman Ga Doo Shim''de oynayacağı onaylandı.

Kim Sae Ron dizide tipik bir liseli olarak yaşamak isteyen ancak istenmeyen bir şaman olma kaderiyle dünyaya gelen 18 yaşındaki Ga Doo Shim karakterini canlandıracak. Ga Doo Shim gizemli vakaları çözmeye çalışırken kötü ruhlarla savaşacak olan cesur ve güçlü bir karakterdir.

Na Woo Soo karakterini canlandıracak olan Nam Da Reum ise zengin bir geçmişe, yakışıklı görünüme ve olağanüstü notlara  sahip neredeyse mükemmel bir lise öğrencisidir. Ga Doo Shim aniden hayatına girdiğinde, kötü ruhları görme yeteneği kazanır ve ikisi birlikte gizemli vakalara karışırlar.

Kim Sae Ron izleyiciler için verdiği röportajda diziyle ilgili düşüncelerini paylaştı. ''Hayal gücünüzü harekete geçiren bir fantazi draması olduğu için senaryoyu okumak çok eğlenceliydi. Kaderini reddeden ve istediği hayatı yaşamaya çalışan Ga Doo Shim oldukça ilgi çekiciydi. Bence bu hoşunuza gidecek bir dizi olacak. Lütfen dört gözle bekleyin.''

''Excellent Shaman Ga Doo Shim'' her biri yaklaşık 20 dakika uzunluğunda 12 bölümden oluşacak. Çekimlerin mayıs ayında başlaması ve prömiyerini bu yılın ikinci yarısında Kakao TV üzerinden yapması planlanıyor.