''Nevertheless" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

''Nevertheless"
 dizisi için yeni bir fragman yayınlandı. 'Algoitjiman' adlı bir web çizgi romana dayanan dizi için daha önce fragman ve afişler paylaşılmış, oyuncuların birbirleri ile olan uyumları izleyiciler ve takipçiler tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmıştı.

Yayın tarihi yaklaşan drama 19 Haziran'da izleyiciler ile buluşacak.

Dizi, birisi ile çıkmakla ilgilenmeyen Park Jae-Un (Song Kang) ile aşka inanmayan Yoo Na-Bi’nin (Han So-Hee) etrafında dönüyor ve ikilinin karşılaştıktan sonra birbirlerine karşı romantik hisler beslemeye başlayıp değişmelerini ele alıyor.

Song Kang dizide bir üniversitede sanat bölümü öğrencisi olan Park Jae-Un karakterini canlandırmaktadır. Herkese karşı arkadaş canlısı olan neşeli birisidir. Flörtleşmeyi sevmesine rağmen bunu zaman kaybı olarak görmektedir. Bu yüzden diğer insanlarla arasına keskin çizgiler çizer ve nasıl hissettiğini onlara asla açıklamaz. Bir gün, Yoo Na-Bi (Han So-Hee) ile tanışır ve kendisini çizdiği bu çizgiyi aşmak isterken bulur.

Han So-Hee dizide bir üniversitede sanat bölümü öğrencisi olan Yoo Na-Bi karakterini canlandırmaktadır. Park Jae-Un (Song Kang) ile aynı üniversiteye gitmektedir. Geçmişte, ilk aşkı ile yaşadığı acımasız ve acı bir deneyimden sonra bir daha aşık olmamaya yemin eder.

Bu dizi, Han So-Hee'nin yer aldığı Undercover, The World of the Married gibi dizilerden sonra başrol olarak yer aldığı ilk dizi olacak.

Yayınlanan yeni fragmanda ikilinin karşılaşmalarını ve birlikte geçirdikleri zamanlardan iç ısıtan bazı kesitleri görüyoruz.


 
Ayrıca dizi çekimlerinden kalan birkaç fotoğrafı daha ekledik.Fragman