''The Bride of Black'' Dizisinin Başrolleri Kesinleşti

''The Bride of Black'' dizisinin başrollerini Mine dizisinin yıldızı Lee Hyun Wook ve Taxi Driver'ın oyuncusu Cha Ji-Yeon'un paylaşacağı onaylandı.

Netflix ve JTBC yapımı olacak dizinin yakın zamanda çekimlere başlaması planlanıyor. Ancak yayınlanma tarihi konusunda henüz net bit bilgi paylaşılmadı. Daha öncesinde Angry Mom, Woman of Dignity ve Alice gibi dizilerin başrolü olan popüler oyuncu Kim Hee-Sun'un ana kadroda yer alacağı bildirilmişti. 

''The Bride of Black'' yeniden evlenme pazarındaki arzuyu konu alacak. Üst sınıf evlilik şirketleri etrafında dönen drama çeşitli çatışmaları ve bu çatışmaların getirdiği romantizmi anlatacak.

Cha Ji Yeon dizide, alanında uzmanlaşmış en iyi düğün bilgilendirme şirketinin CEO'su Choi Yoo-Sun karakterini canlandıracak.

Kim Hee-Sun, Gangnam'da tipik zengin bir ev kadını olan Seo Hye-Seung rolünü üstlenecek. Hye-Seung kocasının ölümünden sonra yeniden evlenme pazarına adım atar.

16 bölüm olacağı bilinen dizinin yayın tarihi ve diğer oyuncuları gibi bilgilerinin önümüzdeki ay kesinleşeceği düşünülüyor.