''Monthly Home'' Dizisinin İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı

''Monthly Home'' dizisi için 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Jung So-Min ve Kim Ji- Suk'un paylaştığı JTBC drama dizisi için yayınlanan son fragman ikilinin nasıl tanıştığını gösteriyor. Fragmanda Na Young-Won (Jung So-Min) kiralık dairesinden atılır çünkü daire bir açık arttırmada Yoo Ja-Sung'a (Kim Ji-Suk) satılmıştır. Sonrasında ise Na Young-Won, Yoo Ja-Sung'un CEO olarak çalıştığı Monthly Home Magazine'de editör olarak çalışmaya başladığında tekrar karşılaşırlar.   

Dizi, Güney Kore’deki insanların arasındaki ortak ve önemli sorun olan konut konusunu ele almaktadır. Na Young-Won (Jung So-Min) kiralık bir evde oturmaktadır ve evine kendi eviymiş gibi iyi bakmaktadır. Evi kendi kişiliğini ve duygularını yansıtıyordur. Ancak işler yeni ev sahibi olan Yoo Ja-Sung (Kim Ji-Suk) ile tanıştıktan sonra değişir ve kendi evini satın almaya karar verir.

Kim Ji-Suk dizide 'Monthly Home' adlı bir derginin CEO’su olan Yoo Ja-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun için ev, sadece mal varlığını arttırmak için bir araç ve yatacak bir yer demektir. Maddi açıdan çok büyük zorluklarla büyümüştür. Şantiyelerde işçi olarak çalışırken zengin olmak için gayrimenkul yatırımlarına odaklanır. En sonunda, gayrimenkul yatırımları sayesinde zengin olur ve yatırım uzmanı olarak ün kazanır. Ancak yeni satın aldığı evin kiracısı (Jung So-Min) ile tanıştıktan sonra bütün inançları sarsılır.  


''Monthly Home'' 16 Haziran 2021'de Güney Kore'de Law School dizisinden sonra yayınlanacaktır.

Editör Notu: Açıkçası konu ilk başta ilgimi çekmemiş, başrol uyumları da hoşuma gitmemişti. Ancak fragmanı izleyince fikrimin değiştiğini fark ettim. Başrol kızı ve oyunculuğunu çok beğendiğim için bir kere şans verip izlemeyi düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Diziyi izleyecek misiniz?