''The Chaebol Family's Youngest Son'' Dizisi için Shin Hyun Bin'e Teklif Götürüldüğü Bildirildi

''The Chaebol Family's Youngest Son'' dizisi için Shin Hyun Bin'e teklif götürüldüğü ve oyuncunun teklifi olumlu yönde incelemekte olduğu bildirildi. Song Joong-Ki'nin başrolünde yer alacağı dizide, oyuncu Lee Sung Min'in de oynayacağı biliniyor.

Dizi, bir Chaebol klanının ailesine sadakatini gösterdikten ve onlar için on yıl çalıştıktan sonra haksız yere zimmete para geçirmekle suçlanıp vahşice ortadan kaldırılan bir adamı konu alıyor. Song Joong-Ki beklenmedik bir şekilde, aynı ailenin en küçük oğlu olarak yeniden doğan Jin Do Joon'u canlandıracak. Do Joon geçmiş yaşamında yaşadıkları için onlardan intikam almayı görevi haline getirir.

Shin Hyun Bin'e Seul Merkez Bölge Savcılığında çalışan genç savcı Seo Min Young rolü teklif edildi. Her şeye göğüs germeye ve hatta adalete hizmet etmek için kanunlara meydan okumaya hazır bir karakteri oynayacak. Seo Min Young ve Jin Do Joon karakterleri arasındaki ilişki aşk ve nefret arasındaki ince çizgide ilerleyecek.

"Youngest Son of a Congomerate " adlı webtoon'un canlı aksiyon uyarlaması olacak dizinin yönetmenliğini "I am Not a Robot" ve "W: Two Worlds" dizilerinin yönetmeni Jeong Dae Yun'un üstlendiği bildirilirken, "Sungkyungkwan Scandal" yazarı Kim Tae Hee senaryo üzerinde çalışacak.

 JTBC aracılığıyla yayınlanması planlanan dizi 20 bölüm olacak ve bu yılın ikinci yarısında çekimlerine başlanacak.