''Next Door Witch J'' İçin Yeni Bir Afiş ve Fragman Yayınlandı

“Next Door Witch J'', T-ara'dan Jiyeon ve Lee Tae Sun'ın başrollerinde yer aldığı bir web drama olarak karşımıza çıkıyor.

Dizide Jiyeon, “Next Door Witch J” kullanıcı adı altında içerik üreten güzellik yaratıcısı Seo Je Yi rolünde olacak. Ne hissettiğini söylemekten korkmayan akıcı bir konuşmacıdır. Bu özellikleri sayesinde başarılı bir güzellik içerik üreticisi olarak ün kazandı.

Lee Tae Sun, dışarıdan zeki ve havalı görünen ama aslında hiç flört deneyimi olmayan bir kozmetik girişimi şirketinin CEO'su Lee Woo Bin rolünde yer alıyor.

Jang Eui Soo, güzellik yaratıcılarını temsil etme konusunda uzmanlaşmış bir yönetim ajansı olan MCN'nin direktörü Lee Tae Kyung'u canlandıracak. Uzun boylu ve yakışıklı Lee Tae Kyung, gizlice Seo Je Yi'ye aşıktır. Bu yüzden zamanla Lee Woo Bin ile bir aşk üçgeninde yer alacaktır.
   
Go Sung Min, milyonlarca takipçisi olan birinci nesil güzellik yaratıcısı Oh Oh Young'ı canlandırıyor. Oh Young eskiden Seo Je Yi'nin idolüydü. Ama ünlü olduktan sonra onun bir rakibi haline geldi.

Bir web draması olan dizi 4 Haziran'da Viki üzerinden yayınlanacak ve 12 bölüm olacak.

Fragman