''Penthouse 3'' Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

''The Penthouse 3'' için yeni bir fragman yayınlandı. Güney Kore'de olduğu gibi tüm dünyada da büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin merakla beklenen son sezonu için uzun bir fragman paylaşıldı.

Yayınlanan heyecan verici fragmanda geçen sezon cezaevine girmiş olan karakterlerin çıktığını ve birbirlerinden intikam almak için gizemli savaşlar başlattıklarını görüyoruz. 

Geçen sezon Su Ryeon, Hera Sarayı sakinlerinden intikam almıştı. Hera Sarayı sakinleri Cheonsoo Bölgesi'ne yatırım yaparak tüm paralarını kaybetmişler ve daha da kötüsü Seol A'nın ölümünü örtbas ettikleri için mahkeme karşısına çıkmışlardı. Kendi tuzaklarına kapılan açgözlü sakinlerin servetlerini, itibarlarını, sahip oldukları her şeyi kaybettiklerini ve Su Ryeon'un onu öldürmeye çalışan Dan Tae'den intikamını almayı nasıl başardığını izlemiştik. Ancak son bölümde Su Ryeon kabusun nihayet bittiğini düşündüğünde Logan'ın ölümüne tanık oldu. Gözlerinin önünde olan bu acı verici olay yüzünden artık intikam almak için yeni ve güçlü bir nedeni daha vardır.

Logan'ı öldürmeyi kim planlamış olabilir ve bundan sonra Hera Sarayı sakinlerine ne olacak? İntikam arzuları, şimdi hiç olmadığı kadar daha güçlü.


4 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan dizi 11 bölüm olacak ve her hafta bir bölüm şeklinde yayınlanacak. 


Fragman