''Hometown ChaChaCha'' Dizisinde Lee Sang Yi, Kim Seon Ho, Shin Min Ah Gibi İsimler Yer Alacak

''Hometown ChaChaCha''( Seaside Village Chachacha ) Dizisinde Lee Sang Yi, Kim Seon Ho, Shin Min Ah gibi ünlü isimlerin başrol oynayacağı kesinleşti.

Gongjin adlı bir sahil köyünde geçen bir aşk hikayesini konu alan dizi de Yoon Hye-Jin ( Shin Min-A ) diş hekimi olarak çalışmaktadır. Genellikle gerçekçidir ve oldukça zekidir. Her şeye sahip gibi görünüyordur ama kalbinde kocaman bir boşlukla yaşamaktadır. Yaşam planı bazı olaylar yüzünden alt üst olur ve çeşitli engellerin ardından deniz kıyısındaki Gongjin köyüne taşınır ve Şef Hong ile tanışır. 

Hong Du-Sik ( Kim Seon Ho ), yerel sakinler tarafından Şef Hong olarak adlandırılan iyi kalpli birisidir. Yakışıklı ve akıllı bir adamdır. Resmi olarak işsizdir ama her zaman meşgul görünüyordur. Birinin yardıma ihtiyacı varsa, Hong Du-Sik ortaya çıkan ve yardım sağlayan ilk kişidir.

Lee Sang Yi, parlak bir kişiliğe sahip bir işkolik olan hit varyete şovu yönetmeni Ji Sung Hyun'u canlandıracak.

Dizinin 28 Ağustos'ta tvN aracılığıyla yayına gireceği ve 16 bölüm olacağı biliniyor. Dizinin yönetmenliğini Hi Bye, Mama!The King: Eternal Monarch gibi ünlü dizilerin yönetmeni Jee Je-Won yapacak.