''Kingdom: Ashin of the North" İçin Özel Bir Fragman Yayınlandı

"Kingdom: Ashin of the North"un 23 Temmuz'da yayınlanacağı onaylandı. Ayrıca özel bölüm için kısa bir fragman yayınlandı.

Geçen sezon, "Kingdom 2" dizisinin son bölümünde ünlü oyuncu Jun Ji-Hyun'un konuk oyuncu olarak yer aldığını görmüştük. "Kingdom 2"nin devamı niteliğinde olan film büyük bir ilgiyle bekleniyor.

"Kingdom: Ashin of the North", Ashin'in hikayesini ve büyük trajedinin nasıl başlayıp Joseon hanedanlığını nasıl yuttuğunu anlatacak. Bu özel bölüm ile Joseon'u vuran vebanın kökeni nihayet ortaya çıkacak. Jun Ji-Hyun'un canlandırdığı Ashin karakterine odaklanan Netflix drama dizisi "Kingdom 2"nin bir yan bölümü olarak karşımıza çıkacak.

Yayınlanan teaser videosu, kasvetli bir karanlıkta meşaleyle derin bir mağaraya giren genç Ashin'in kayaya yazılmış gizemli bir işaret keşfetmesiyle başlıyor. Video ayrıca Ashin'in diriliş bitkisi olan mor çiçeği de gösteriyor. "Ölüleri geri getirmek için bir bedel ödenmeli" yazısıyla çiçeği ezdiğini görüyoruz. Bu etkileyici ama kısa fragman dizinin sevenleri için heyecan uyandırıyor.

"Kingdom: Ashin of the North", "Kingdom"un diğer iki sezonunun yönetmeni olan Kim Sung Hoon tarafından yönetilecek. Ünlü yazar Kim Eun Hee özel bölümün senaryosu üzerinde çalışacak. Bu özel bölüm yalnızca Netflix'te yayınlanacak ve yapımcılığını BA Entertainment ve Studio Dragon üstlenecek.

Yaklaşan özel bölümün kadrosunda Jun Ji HyunPark Byung Eun, Kim Shi Ah ve Koo Kyo Hwan yer alıyor.