''Twenty-Five, Twenty-One (2021)'' Dizisinin Çekimlere Başladığı Onaylandı

''Twenty-Five, Twenty-One (2021)''dizisinin çoktan çekimlere başladığı ve bu yılın sonlarında tvN aracılığıyla yayınlanacağı onaylandı. Başrollerinde Nam Joo Hyuk ve Kim Tae Ri'nin yer aldığı dizinin geri kalan oyuncu kadrosu henüz belli değil.

1998'den 2021'e kadar geçecek olan dizi, 1998'de, 22 ve 18 yaşlarındaki iki gencin toplumsal bir felaketin eşiğinde gibi görünen bir dünyada tanışmalarını konu alıyor. Tanıştıktan bir yıl sonra birbirlerine zarar veren bu iki kişi, daha sonra kırılan güvenlerini tekrar geri kazanırlar ve 21, 25 yaşlarında birbirlerine aşık olurlar.

Nam Joo Hyuk dizide USB spor muhabiri olan Baek Yi Jin karakterini canlandıracak. 23 yaşında muhabir olduktan sonra bir gizemi ortaya çıkarmak için makyaj sanatçısı ve koruma olarak çalışmaya başlar. Asya Oyunlarında bir spor muhabiri olduktan sonra Na Hee Do ile tanışır.

Kim Tae Ri, eski bir eskrim sporcusu olan Na Hee Do karakterini canlandıracak. Lise eskrim takımında yarıştıktan sonra milli takıma seçilen ve uluslararası bir eskrim sporcusu olan Na Hee Do altın madalya sahibi bir eskrim dahisidir.

Kim Tae Ri, küçük ekranlarda en son 2018 yılında yayınlanan Mr. Sunshine dizisinde görülmüş ve dizi çok beğenilmişti. Ayrıca 2021 yılında yayınlanan Space Sweepers dizisinde Song Joong Ki ile birlikte yer almıştı.

Bu dizi Nam Joo Hyuk'un 2020'de Suzy ile başrol olarak yer aldığı Start-Up dizisinden sonraki ilk dizisi olacak. Ayrıca oyuncu önümüzdeki yıl yayınlanması beklenen Here dizisi üzerinde çalışıyor.

27 Aralık 2021'de yayına girecek olan dizi 16 bölüm olacak ve yönetmenliğini The King: Ethernal Monarch, Search:www gibi ünlü dizilerin yönetmeni Jung Ji Hyun yapacak. Senaristliğini ise Search:www dizisinin senaristi Kwon Eun Sol üstlenecek.