''A Child Who Can Die'' Filminde Jang Hyuk Başrol Olacak

''A Child Who Can Die'' Filminde Jang Hyuk'un başrol olarak yer alacağı doğrulandı. Bu proje ile ilk kez 2020 filmi "The Swordsman" da birlikte çalıştığı yönetmen Choi Jae Hoo ile yeniden bir araya gelecek.

Bang Jin Ho'nun aynı adlı romanından uyarlanan "A Child Who Can Die", ortaokullu bir kızı korumak için şiddet kullanması nedeniyle işlemediği bir suçla suçlanan emekli bir katilin hayatını anlatacak.

Jang Hyuk acımasız kariyerinden emekli olan ve artık huzurlu bir hayatın tadını çıkaran profesyonel bir katil Bang Ui Gang rolünü oynayacak. Oyuncu, filmin canlandırıcı ve heyecan verici aksiyonu ile izleyicilere gerçekçi bir deneyim yaşatacak.

Ünlü oyuncu, “Üstlendiğim Ui Gang rolü, dışarıdan sakin görünen ama içten oldukça ateşli bir karakter. Umarım travmasının üstesinden gelme ve berbat çevresini değiştirebilme süreci rahatça ve olabildiğince gerçekçi bir biçimde tasvir edilebilir. Filmin türü aksiyon olduğu için farklı ve yeni bir aksiyon tarzı göstermenin yolları hakkında çok düşünüyorum. Yeni ve taze bir tarz sunabileceğim bir aksiyon filmi hazırlamak için çok çalışıyorum, bu yüzden lütfen sabırla bekleyin.”  

Bu film  Jang Hyuk'un 2020'de yayınlanan "The Swordsman" filminden sonraki ilk film olacak.

''A Child Who Can Die'' filminin çekimlerine bu Haziran ayında başlanması planlanıyor. Prömiyer tarihi ve diğer oyuncuları henüz açıklanmadı.