''Youth Climbing Over the Wall'' Dizisinin Kadrosuna Park Hyung-Shik Katıldı

 ''Youth Climbing Over the Wall'' dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Dizinin ana oyuncu kadrosuna Jeon So Nee ve Park Hyung Shik'in katıldığı bildirildi.

Dizi, gizemli bir lanetten muzdarip Prens Lee Hwan (Park Hyung Shik) ve kendi ailesini öldürmekle suçlanan dahi bir kadının etrafında dönecek. Prens Lee Hwan, Min Jae (Jeon So Nee)'yi bu yanlış suçlamadan kurtardığında, Min Jae de onu kötü lanetinden kurtarır ve çıkar ilişkisi olarak başlayan ilişkileri zamanla romantik bir hal alır.

Prens Lee Hwan (Park Hyung Shik), babasının tahttan indirilmesinin ardından iktidara gelmek zorunda kalır. Özgür ruhlu biriyken yaşadığı bu olay sonucunda hapis hayatına benzer bir yaşam sürmeye başlar. Geride kalan tek aile üyesi ve güvendiği tek kişi olan annesi vefat ettiğinde ise derin bir karanlık çukura düşer. Dışarıdan bakılınca korkusuz ve gözü pek biri olarak görünmesine karşın içinde derin bir yara vardır.

Min Jae Yi (Jeon So Nee), sessiz ve nazik birisidir. İkinci Danıştay'ın oğluyla nişanlı olan Jae Yi iyi bir eş ve anne olmak için çok çalışır ancak ailesi o evlenmeden dört gün önce öldürülür ve suç onun üstüne yıkılır.

Bu yılın ikinci yarısında çekimlerine başlanacak dizi 16 bölüm olacak ve tvN aracılığıyla yayınlanacak. Dizinin senaristliğini Romance is a Bonus Book ve Lovestruck in the City dizisinin senaristi Jung Hyun Jung yapacak ve yönetmen koltuğunda Psychopath Diary ve 100 Days My Prince dizilerinin yönetmeni Lee Jong-Jae oturacak.