“Kingdom: Ashin of the North” Filminin Yeni Afişleri Yayınlandı

 ''Kingdom: Ashin of the North'' filmi için bazı ilgi çekici afişler yayınlandı. 23 Temmuz'da ilk gösterimi yapması planlanan filmin başrolünde ünlü oyuncu Jun Ji-Hyun yer alıyor. Film, Netflix drama dizisi "Kingdom 2"nin bir yan bölümü olarak karşımıza çıkacak ve Joseon'u vuran vebanın kökenini nihayet ortaya çıkaracak.

Film, diriliş bitkisinin geçmişini ve Ashin'in kimliğinin ardındaki gizemi ele alacak. Ayrıca, Ashin'in hikayesine odaklanan devam filmi büyük trajedinin nasıl başladığını ve Joseon hanedanlığını nasıl yuttuğunu da anlatacak. 

Filmde Jun Ji-Hyun, Kuzey Yeojin kabile köyünün varisi Ashin'i canlandırırken, küçüklüğünü ise çocuk oyuncu Kim Shi Ah canlandıracak.

"Kingdom: Ashin of the North", serinin diğer iki sezonunun genel yapımından sorumlu yönetmen Kim Sung Hoon tarafından yönetilirken, senaryoyu ünlü yazar Kim Eun Hee üstlenecek. Netflix'te yayınlanacak bu özel bölümün yapımcılığını BA Entertainment ve Studio Dragon üstleniyor. 

Yayınlanan son ve ilgi çekici afişlerde Ashin'in çocukluğunu canlandıran Kim Shi Ah'yı ve Diriliş Bitkisi olan mor çiçeği görüyoruz.
Ayrıca bir afişin üzerinde "Ölüm, Joseon'un tamamını yutmak için çiçek açıyor." yazıyor.

Yayınlanan afişler: