''Red Shoes (2021)'' Dizisinin Senaryo Okuması Gerçekleşti

 ''Red Shoes'' dizisi için yakın zaman senaryo okuması gerçekleşti. Başrollerinde Choi Myoung-Gil ve So Yi Hyun'un yer aldığı dizi romantik/aile/dram türlerinde olacak.

''Red Shoes'' kalpsiz bir annenin ilk aşkı için evini terk etmesini ve kızının ondan intikam almak istemesini konu alıyor. 

Hee-Kyung ( Choi Myoung-Gil ) evlidir ve Zem-Ma (So Yi Hyun) adında bir kızı ve hasta bir oğlu vardır. Hee-Kyung ilk aşkıyla tanışır ve ilk aşkı için ailesini terk etmeye karar verir. Zem-Ma ise annesi onu terk ettikten sonra zor zamanlar geçirir. Bu sırada babası aniden ölür. Bu olaydan sonra dünyası başına yıkılan Zem-Ma, babasının ölümünün arkasında birinin olduğundan şüphelenir. Babasının ölümünün ardındaki gerçeği ararken, annesinden intikam almaya karar verir.

Bu arada, Ki-Seok (Park Yoon-Jae) karısı ona ihanet ettiği için aşka inanmaz. Zem-Ma'dan etkilenen Ki-Seok'un özgür ruhlu bir erkek kardeşi (Hyun-Seok (Shin Jung-Yun)) vardır. 

Şehvet ve tutkularının esiri olan kadınların hikayesini anlatan dizi 5 Temmuz'da hafta içi her gün KBS2 TV'de yayınlanacak. Ayrıca 100 bölüm olması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda Park Ki Hyun oturacak ve senaristliğini Hwang Soon Young yapacak.Dizinin senaryo okumasından bazı fotoğraflar: