''Nevertheless" Dizisinin Uzun Bir Fragmanı Yayınlandı
 
''Nevertheless" dizisi için üç dakika uzunluğunda bir fragman yayınlandı. Başrollerinde Song Kang ve Han So-Hee  'nin yer aldığı romantizm türündeki dizi 19 Haziran'da JTBC aracılığıyla yayınlanacak.

Dizi, üniversite öğrencisi iki gencin arasındaki romantik ilişkiyi ele alacak. Park Jae-Eon (Song Kang), sanat alanında uzmanlaşan bir üniversite öğrencisidir. Herkese karşı nazik ve genellikle neşelidir. Yine de başkalarına karşı gerçekten kayıtsız ve romantik bir ilişki kurmak istemiyordur. Beklenmedik bir şekilde Yoo Na-Bi'ye (Han So-Heeaşık olur ve değişmeye başlar. 

Yoo Na-Bi, Park Jae-Eon ile aynı üniversitede sanat öğrencisidir. Geçmişte sadakatsizlik nedeniyle ilk aşkından ayrılmıştır. Bu yüzden bir daha aşk tarafından etkilenmeyeceğine dair bir karar almıştır. Ancak daha sonra Park Jae-Eon ile tanışır ve ona karşı hisler geliştirir.

Fragmanda Yoo Na Bi, ikisinin de aynı üniversitede ve aynı bölümde öğrenci olduklarını öğrenir. İstemsizce kendisini bir kelebeğin bir çiçeğe çekmesi gibi ona doğru çekilirken bulur. Ama Park Jae Uhn'un bir kelebek gibidir ve Yoo Na Bi, onunla flört ederken bile diğer birkaç kızı öptüğüne tanık olur. Ayrıca kampüs içinde ve dışında birkaç kez görüştükten sonra, doğrudan “Seni tekrar görmekten hoşlandım” gibi flörtöz sözlerle, saçını okşamak ve kolunu öpmek gibi samimi eylemlerle onu şaşırtır. Fragmanın alt yazılarında "Bu, kazananı veya sonu olmayan bir oyun" yazıyor.

Cuma günleri yayınlanması planlanan dizi 10 bölüm olacak ve 19 Haziran saat 23.00'de yayınlanacak.

Fragman
Editör Notu: Toxic ilişki vibe'ı aldığım bu diziyi çok merak ediyorum. Sanki Song Kang bu sefer alışık olmadığımız bir karakterle karşımıza çıkacak gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?