''Desire'' Dizisinin Başrolleri Açıklandı
 
''Desire'' Dizisinde oynaması için daha önce Han Chae-young'a teklif götürüldüğü ve oyuncunun teklifi kabul ettiği biliniyordu. Gelen son haberlere göre yükselmekte olan oyuncu Lee Ji Hoon dizinin ana oyuncu kadrosuna katıldı. Gerilim / romantizm türündeki dizi için diğer oyuncu kadrosu henüz belli değil.

Dizi, başarı, intikam, ve aşk gibi çeşitli arzuları olan açgözlü dört erkek ve kadın arasındaki gerilim dolu bir aşk hikayesini anlatacak. 

2 yıl sonra küçük ekranlara geri dönen Han Chae-young, arzularla dolu bir kadın olan "Han Chae-rin" rolünü oynayacak. Zengin ve yetenekli bir makyaj şirketinin CEO'sudur. Bir gün evine yanlışlıkla bir adam girer ve adama aşık olur. Arzularına yenik düşen Chae-rin, onu elde etmek için her türlü yolu dener.

Haziran ayında çekimlere başlaması planlanan dizi Eylül ayında yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini Kwak Gi Won yapacak ve senaristliğini de 'It's My Life' dizisinin senaristi Park Gye Hyung yapacak. 

Ayrıca bu dizi Lee Ji Hoon'un en son yayınlanan popüler draması ''River Where the Moon Rises''tan sonraki ilk projesi olacak.