''Snow White Must Die'' Dizisinde Byun Yo Han Rol Alabilir
  
''Snow White Must Die'' (Orijinal Roman Başlığı), dizisinde oynaması için Byun Yo Han'a teklif götürüldüğü bildirildi. Oyuncunun hala teklifi incelemekte olduğu biliniyor. Alman gizem romanına dayanan dramanın diğer oyuncu kadrosu ise henüz belli değil.

''Snow White Must Die'' bir köyde meydana gelen gizemli olayları araştıran iki dedektifin etrafında dönen çok satan bir romandır. Drama, bu olayları ve kitaptaki karakterleri Kore duygularına uyacak şekilde yeniden yorumlayacak ve insan doğasının çirkin tarafını gösterecek.

Byun Yo Han eğer teklifi kabul ederse, daha gençken tıp fakültesinin kabul listesinde olacak kadar zeki olan Go Jungwoo'yu canlandıracak. SAT sınavına girdikten bir gün sonra seyahate çıkar. Ancak o günden sonra cinayet zanlısı olur ve hapse girer. 11 yıl sonra hapisten çıkan Jungwoo 11 yıl önce olanları araştırmak için memleketine döner.

Bu dizi Byun Yo Han'ın, 'Mr. Sunshine' dizisinden sonraki ilk dizi projesi olacak. Ayrıca dizinin yapımcılığını Hidden Sequence üstlenecek. Diğer detayları ise henüz kesinleşmedi.