''The Effect of a Finger Flick on a Breakup'' Özel Dramasının Ana Oyuncu Kadrosu Onaylandı

 ''The Effect of a Finger Flick on a Breakup'', başrollerini Kang Tae Oh ve Shin Ye Eun'un paylaşacağı 2021 KBS Drama Special'ın ilk draması olacak. Yakın zamanda senaryo okuması gerçekleşen dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Hong Kyung ve Ha Yoon Kyung yer alıyor.

Dizi, sevgisini ifade etmekte iyi olmayan bir CEO ile sevilmek isteyen bir ortaokul sağlık öğretmeni arasındaki gerçekçi romantizmi anlatacak.

Kang Tae Oh, MinArt'ın CEO'su Cha Min Jae'yi canlandıracak. Kendine güvenen ve kimseyi kıskanmayan Tae Oh, her şeye sahip gibi görünse de sevgiyi vermeyi de almayı da bilmeyen bir karakterdir.

Shin Ye Eun, bir ortaokul hemşiresi olan Oh Jin karakterini canlandıracak. Annesi gibi yalnız bir hayat yaşamamaya kararlı olan Oh Jin, partnerinin ona yeterince ilgi göstermediğini fark edince ilişkisini bitirir. Hayatında onu gerçekten sevecek birini istemektedir.

Ne zaman yayınlanacağı henüz kesinleşmeyen özel dramanın bu yıl yayınlanacağı biliniyor. Ayrıca Kang Tae Oh şuan da ünlü dizi Doom At Your Service'te oynamakta. Shin Ye Eun ise bu yıl yayınlanması beklenen Our Police Course dizisi üzerinde çalışıyor.