''The Veil'' Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı
 
 ''The Veil'' Dizisinin doksan saniye uzunluğunda yeni bir fragmanı yayınlandı. 1 Eylül'de MBC aracılığıyla yayınlanması planlanan dizinin ana oyuncu kadrosunda Namkoong Min ve Park Ha-Sun yer alıyor. 

Dizi, üst düzey bir Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ajanı hakkında bir hikayeyi ele alacak. Han Ji Hyuk (Namkoong Min), NIS'deki en iyi saha ajanıdır. Görevleri tamamlamadaki mükemmel becerisi nedeniyle meslektaşları tarafından örnek alınan biridir. Bir gün organize bir suç örgütünü köşeye sıkıştırıyorken NIS’i krizin içine sokan bir olaya neden olur ve ortadan kaybolur. Ancak 1 yıl sonra kendisini çöküşe sürükleyen haini ortaya çıkarmak için geri döner. Böylece örgütün arkasındaki çok daha büyük bir düşmanla yüzleşir.

Seo Soo Yeon(Park Ha-Sun), görevlerini yerine getirme ve davaları çözme konusunda mükemmel olan Suç Bilgi Merkezi 4. ekibin başındadır. İnsanlara karşı büyük bir sevgisi vardır. Özellikle takım arkadaşlarına değer vermektedir. 

Yayınlanan fragman kanlar içindeki düşmanının güçlü bir lehçeyle “Hala anlamadın mı? Bizim gibi insanlar için bir çocuksun.'' demesiyle başlıyor. Büyük bir aksiyon ve heyecanla devam eden fragman NamKoong Min'in bilinmeyen bir yerde işkence görmüş gibi görünen bir karesiyle sona eriyor.