''The Ghost Doctor'' Dizisinde Rain ve Uee Yer Alabilir
  
  ''The Ghost Doctor'' dizisinde Uee ve Rain birlikte yer alabilir. Yaklaşmakta olan dizi için Rain'in ana erkek karakteri oynayacağı biliniyordu. Gelen son haberlere göre Uee'ye ana kadın karakteri oynaması için teklif götürüldü. Ünlü oyuncunun gelen drama teklifini olumlu olarak değerlendirdiği biliniyor.

Dizi, birbirinin tam zıttı olan iki doktorun etrafında dönmektedir. Öldükten sonra bile hastaneden çıkamayan hayalet doktorların ve hastaların yürek burkan hikayesini anlatan drama da; beklenmedik bir olay sonrasında farklı yeteneklere, geçmişlere ve mizaçlara sahip iki doktorun ruhları yer değiştirir. 

Rain, deneyimli ancak bencil ve kibirli bir dahi doktor olan Cha Young Min'i canlandıracak. Doktor Cha’nın (Rain) ruhu beklenmedik bir olay sonrası başka bir doktorun bedenine girer. 

Uee teklifi kabul ederse, "The Ghost Doctor" ile iki yıl sonra geri dönecek. Ayrıca bu yılın ikinci yarısında yayınlanması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda ''My Girl Friend Is a Gumiho'' dizisinden tanıdığımız Boo Sung Chul oturacak. Senaristliğini ise ''Live Up to Your Name'' dizisinin senaristi Kim Eun-Hee yapacak.