''History of Losers'' Dizisinde Jo Byeong Gyu Yer Alabilir
   
   ''History of Losers'' dizisinde yükselen oyuncu Jo Byeong Gyu'nun başrol olarak yer alabileceği söyleniyor. Oyuncu şu an da teklifi olumlu bir şekilde incelemeke. Herkesi bir kaybedene dönüştürebilecek bir hikayeyi ele alan drama aynı adlı bir Webtoon'a dayanıyor. 

Dizi, insanların doğasında var olan acıklı yanlarını ve çeşitli aşk hikayelerinin heyecan verici anlarını gösteren bir romantik-komedi şeklinde ele alınacak. Drama, aynı zamanda erkeklere dönüşen 20'li yaşlarındaki erkek çocuklarının olgunlaşma hikayesini anlatacak.

Eğer teklifi kabul ederse Jo Byeong Gyu, kolejde Kore edebiyatı bölümünde okuyan birinci sınıf öğrencisi Seo Min Ki'yi canlandıracak. Tek dileği arkadaşlarıyla bir şeyler içmek ve internet kafede oyun oynamak olan basit bir öğrencidir. Bazen cesur eylemlerde bulunsa da oldukça kararsız bir insandır. 20 yaşında biri olarak, eylemlerinin sonucunda her zaman bir dizi sakatlık ve hatalarla karşılaşmıştır. Çok düşünen Min Ki, ideolojik bir kişiliğe sahip olduğu için her zaman kendini yansıtacak davranışlarda bulunur.

Jo Byeong Gyu, hit dizisi “SKY Castle” ile yıldızlığa yükseldi. Bu proje en son yayınlanan dizisi  “The Uncanny Counter''dan sonraki ilk projesi olabilir.