''Seoul Vibe'' Filminin Ana Oyuncu Kadrosu Açıklandı

 ''Seoul Vibe'' Filminin yıldızlarla dolu kadrosu açıklandı. Filmin ana kadrosunda Yoo Ah In, Go Yoon Jung, Ong Seong WuGo Kyung Pyo ve Park Joo Hyun gibi ünlü isimler yer alıyor. 

1988 Seul Olimpiyatları'nın arka planında geçen “Seoul Vibe”, bir rüşvet fonu soygunu için hayal edilemeyecek kadar görkemli bir operasyonu ve Seul sokaklarında meydana gelen heyecan verici araba kovalamacasını anlatacak. 

Yetenekli sürücülerden oluşan bir ekip olan 'Samgyedong Ekibi'nin etrafında dönecek filmde Yoo Ah In, Samgyedong ekibinin lideri Dong Wook karakterini canlandıracak. Go Kyung Pyo resmi olmayan bir DJ olarak görev yapan duygusal Wo Sam'i canlandırırken, Lee Kyu Hyung Seul sokaklarını avucunun içi gibi bilen Bok Nam'ı oynayacak. Aynı zamanda Park Joo Hyun, Seul'ün en büyük bisiklet kulübünün başkanı, Samgyedong ekibinin tek kadın üyesi ve Dong Wook'un kız kardeşi Yoon Hee'yi canlandıracak.

Kim Sung Kyun, filmde rüşvet fonunun taşınmasından sorumlu bir kara para aklayıcısı olan Yönetmen Lee olarak görünecek, Moon So Ri ise rüşvet fonunun arkasındaki ipleri çeken gizli kuklacı Başkan Kang'ı oynayacak. Son olarak Jung Woong In, Samgyedong ekibinin planında kilit rol oynayan bir savcı olarak yer alacak. 

Yalnızca Netflix'te gösterilecek ve Moon Hyun Sung tarafından yönetilecek aksiyon-suç türündeki filmin çekimlerine Temmuz ve Ağustos aylarında başlanması planlanıyor. Ayrıca yaklaşan filmin 15 milyar Kore wonu (13 milyon $) bütçesi olduğu biliniyor.