''From Today Engine On'' Dizisinin Resmi Afişleri Yayınlandı

 ''From Today Engine On'' dizisinin resmi afişleri yayınlandı. Başrollerinde Kim Min-Suk ve Lim Hyun-Ju'nun yer aldığı mini dizi dört bölüm olacak ve Kakao Tv aracılığıyla yayınlanacak.
 
 Dizi, bir araba tamircisi  (Kim Min-Suk) ile araba tamir merkezindeki bir yönetici (Lim Hyun-Ju) arasında geçen romantizmi anlatacak.
 
 Cha Dae-Hyun (Kim Min-Suk) bir araba tamircisi olarak çalışmaktadır. Kırsalda bir araba tamircisi işleten dedesi sayesinde arabalara karşı  güçlü bir tutkusu ve yeteneği vardır. Cha Dae-Hyun, No Yoo-Hwa'ya (Lim Hyun-Ju) aşıktır, ancak ona duygularını ifade etmekten çekinmektedir. 
 
 No Yoo-Hwa, Cha Dae-Hyun'un çalıştığı araba tamir merkezinde yönetici olarak çalışmaktadır. Oldukça çekici bir kişiliğe sahiptir ancak geçmişten kalan ve hala unutamadığı duygusal bir yara iziyle yaşamaktadır. 
 
 Kim Dae Wong'un yönetmenliğini yaptığı dizi 29 Haziran'da ekranlara gelecek ve her salı günü saat 20.00'de yayınlanacak. Ayrıca bu dizi Lim Hyun Ju'nun çıkış dizisi olacak.
 


Yayınlanan afişler

 Editör Notu: Kim Min-Suk'un dizisi olacağı için mutluyum. Sonunda başrol olarak dizilere adım atmaya başlıyor gibi. Mini bir dizi olduğundan dolayı izlenebilir bence. Siz ne düşünüyorsunuz?