GüneyKoreSineması " Yenilendi "
  • GKS
  • 28-06-2021, 00:30
Sevgili GüneyKoreSineması Severleri;

Bildiğiniz üzere siteyi bir süre önce biz satın aldık. İlk hedefimiz tabi ki GKS'nin her zamanki içerik üretme alışkanlığını devam ettirmekti. Bunun içinde zaten editörlerimiz hız kesmeden " dizi, film, haber" kısımlarını oldukça aktif tutuyorlar. Ancak sitede altyapı olarak bazı düzenlemelerin yapılması şarttı. Bu gelişen teknoloji, google algoritması ile alakalı. Bildiğiniz üzere sitemiz çok eski bi site ve sizler her ne kadar site arayüzüne alışmış olsanız da arka planda siteyi yeni zamana göre toparlamak gerekiyordu. Bundan ötürü bazı değişiklikler yaptık. 

Site genel işleyişini bozmadan daha klasik ve şık duracak şekilde siteyi dizayn ettik. 

1. Üyelik sistemi getirdik: Sitemize üye olanlar diğer üyelere direk mesaj atabilecek, favori listesini oluşturabilecek. Sitede hangi üyelerin online olduğu görebilecekler. (Sitede diğer üyelerin favori kısımlarını da görebileceksiniz. )
2. Canlı chat sistemi getirdik: Burada ki amaç: anında bilgi almanız, soru sormanız veya GKS sevenlerini bir arada tutup izlediğiniz film diziler hakkında anlık bilgi almanızı sağlamak. 
3. Slider kısmı " kayan resimleri toparladık ": Sitemizde yan yana geçen resimlerin olduğu kısım Kore du şu an aktif yayında olan dizilerdir." "Güncel dizileri bu sayede ana sayfada görebileceksiniz. " 
4. Artık sizlere haberler kısmında örneğin: haziran ayında çıkacak diziler, mayıs ayında en çok izlenen diziler en iyi Kore okul dizileri vb. gibi liste odaklı içerikler paylaşacağız.

Gelecekler;

1. Sitemizde yakın zaman içerisinde, filtreleme sistemi getireceğiz bu şekilde GKS'nin binlerce dizi film arşivinde size göre en iyi dizi filmi bulabileceksiniz. 
2. Günlük, haftalık, aylık, tarzında Trendler kısmı yapacağız. Bu şekilde hangi gün, hafta, ay GKS'de en Trend dizi filmleri anlık görebileceksiniz.
3. Üyelerimiz belli kriterler de yazı paylaşabilecekler. Bunlar belli bir dizi özeti olabilir. Dizi hakkında kişisel düşünceleriniz olabilir vs. Yazılarınız editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra site de yayına alınacaktır. 
4. Sitemizde test/anket kısmını oldukça genişleteceğiz.

İstedikleriniz:

Lütfen bizlere sitede olmasını istediğiniz özellikleri vs. bu konu altından yazınız. 

Ne istiyoruz: 

Arkadaşlar sizlerden tek istediğimiz sitemizde yorum yapmanız, yorum kısmında ki ( beğendim, eğlenceli vb. ) kısmı aktif kullanmanız. Dizi, filmler de ki yıldız alanından puanlama sistemini kullanmanız. Ve sosyal medya hesaplarından sitemizi paylaşmanız. 

Bu konu altında binlerce yorum görmek daha da heveslenmek istiyoruz : Tşkler " GKS Yönetim"