''The Youngest Son of Chaebol Family'' Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Belli Oldu
 ''The Youngest Son of Chaebol Family'' başrollerini  Song Joong Ki ve Shin Hyun Bin'in paylaştığı intikam dizisi olacak. Merakla beklenen dizi için Suzy Bae'ye teklif götürüldüğü bazı dedikodular arasındaydı. Ancak Suzy dizide yer almayacak.

Dizi, bir Chaebol klanının ailesine sadakatini gösterdikten ve onlar için on yıl çalıştıktan sonra haksız yere zimmete para geçirmekle suçlanıp vahşice ortadan kaldırılan bir adamı konu alıyor. Song Joong-Ki beklenmedik bir şekilde, aynı ailenin en küçük oğlu olarak yeniden doğan Jin Do Joon'u canlandıracak. Do Joon geçmiş yaşamında yaşadıkları için onlardan intikam almayı görevi haline getirir.

Shin Hyun Bin'e Seul Merkez Bölge Savcılığında çalışan genç savcı Seo Min Young rolü teklif edildi. Her şeye göğüs germeye ve hatta adalete hizmet etmek için kanunlara meydan okumaya hazır bir karakteri oynayacak. Seo Min Young ve Jin Do Joon karakterleri arasındaki ilişki aşk ve nefret arasındaki ince çizgide ilerleyecek.

Ayrıca Girls' Generation grubundan tanıdığımız Tiffany'ye dizide oynaması için teklif götürüldüğü de gelen diğer haberler arasında. Tiffany rolü kabul ederse, bu diziyle küçük ekran çıkışını yapacak. San Francisco'da doğduğundan ve Kore kökenli olduğundan dolayı Tiffany'ye çok yakışacağı düşünülen, yurtdışında yaşayan Koreli bir karakter rolü teklif edildi. 

Lee Sung Min  ve Kim Nam Hee ise dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular arasında.

"Youngest Son of a Congomerate " adlı webtoon'un canlı aksiyon uyarlaması olacak dizinin yönetmenliğini "I am Not a Robot" ve "W: Two Worlds" dizilerinin yönetmeni Jeong Dae Yun'un üstlendiği bildirilirken, "Sungkyungkwan Scandal" yazarı Kim Tae Hee senaryo üzerinde çalışacak.

JTBC aracılığıyla yayınlanması planlanan dizi 20 bölüm olacak ve bu yılın ikinci yarısında çekimlerine başlanacak.