''The Shopping List of a Killer'' Dizisinde Lee Kwang Soo Yer Alabilir

''The Shopping List of a Killer'' dizisi için Lee Kwang Soo'ya teklif götürüldüğü ve oyuncunun teklifi olumlu olarak değerlendirdiği söyleniyor.

Kang Ji Young'ın aynı adlı romanından uyarlanan “The Shopping List of a Killer (Katilin Alışveriş Listesi)”, sıradan bir mahallede komşular arasında gerçekleşen çocuk istismarı, taciz gibi toplumda yaygın olarak görülen suçları ve tehlikeli durumları anlatan gerilim draması olacak.

Lee Kwang Soo'ya, haksızlıklar karşısında sessiz kalmayan bir karakter olan Ahn Dae Sun'ı oynaması için teklif götürüldü. Olağanüstü ayrıntılı bir hafızaya ve güçlü gözlem gücüne sahip olan Ahn Dae Sun, sıradan bir süpermarkette kasiyer olarak çalışmaktadır.

Lee Kwang Soo rolü kabul ederse bu drama, üç yıl önce 2018'de "Live"da oynadığından beri ilk draması olacak. Ayrıca Lee Kwang Soo'nun 'Running Man' adlı ünlü eğlence programından yakın zamanda ayrıldığı biliniyor.

Lee Kwang Soo şu anda  Kang Ha-NeulHan Hyo-JooSehun gibi ünlü isimlerin yer aldığı 2021 yapımı 'The Pirates: Goblin Flag' filminde yer almaktadır.