''Queen Maker'' Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Belli Oldu
 
 ''Queen Maker'' dizisinin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu belli oldu. Dizinin ana kadrosunda Kim Hee AeMoon So Ri, Kwon Yool ve Koo Ja Sung rol alacak. 

Dizi, bir zamanlar tamamen farklı hayatlar süren ancak adil ve dürüst bir dünya yaratmak için bildikleri her şeyi geride bırakan ve güçlerini birleştiren iki kadının hikayesine odaklanacak.

Kim Hee Ae, son 12 yıldır 12 santimetre yüksek stilettolarından aşağı inmeyen yetenekli bir kariyer kadını Hwang Do Hee karakterini canlandıracak. Başkan Kimliği (PI) Danışmanlığı alanında en iyisidir ve en iyi üçüncü yerli işletme olan Eunsung Group'taki Stratejik Planlama Ofisinin lideridir. Eunsung Group'un sahibinin ailesinin görünüşünü, ses tonunu, alışkanlıklarını, tercihlerini, söylentilerini ve ölümcül zayıflıklarını analiz ederek karşılaşabilecekleri krizleri en aza indirmeye çalışmaktadır.

Moon So Ri, "Çılgın Gergedan" lakaplı işçi hakları avukatı Oh Seung Sook'u canlandıracak. Son 20 yıldır Oh Seung Sook, sıradan insanların ve işçilerin haklarını korumak için herkesi "gergedan boynuzu" gibi delip geçmektedir. Bu özelliği sayesinde aldığı lakabın hakkını veren Seung Sook aynı zamanda kendi kendini ''Koreli Adalet Hanımı'' olarak nitelendirmektedir. Kadın İşçi Derneği, Koreli Kadınların İnsan Hakları Dalgası'nın başkanı ve İşçi Haklarıyla Dayanışma vakfının lideridir.

Mevcut bir işçi hakları avukatı ve popüler bir YouTuber olan Oh Seung Sook'un otoriteyle hiçbir ilgisi yoktur. Ancak “Queen Maker (Kraliçe Yapıcı)” Hwang Do Hee'nin yardımıyla Seul belediye başkanı olmaya kararlıdır.

16 bölüm olması planlanan dizinin yayın tarihi henüz netleşmedi.