''The Witch's Dinner'' Dizisinin Ana Fragmanı Yayınlandı

''The Witch's Dinner'' Dizisinin ana fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Song Ji-Hyo ve Nam Ji-Hyun'un yer aldığı fantezi draması 16 Temmuz'da TVING aracılığıyla yayınlanacak.

Dizi, müşterilerin ruhları karşılığında dilekleri yerine getiren ve yiyecekler satan bir cadı restoranı hakkında karanlık bir drama olacak. Drama kendi ruhları pahasına da olsa kişisel isteklerinin yerine getirilmesi için çaresizce restorana gelen insanların hikayeleri etrafında dönecek.

 Song Ji-Hyo dizide restoranın sahibi ve gizemli 'ruh yemeği' yapan cadı Jo Hee Ra'yı canlandıracak. 20'li yaşlarında yaşadığı trajik bir olay sonrasında büyücüye dönüşmek zorunda kalan Hee Ra, bir cadı olarak çok uzun yıllardır yaşamaktadır. Öyle ki yılları saymayı çoktan bırakmıştır. İnsanlar onun hakkında adı dışında hiçbir şey bilmemektedir. Soğuk bir kişiliğe ve çarpıcı bir görünüme sahiptir. Şu anda Jin adında bir kadınla birlikte büyülü bir restoran işletmektedir.

Nam Ji-Hyun ise bir cadıyla anlaşma yapmanın bedelini ödemek için restoranda çalışan Jin'i oynayacak. 28 yaşında sıradan biri olan Jung Jin iyi bir hayata sahipken erkek arkadaşı onu terk eder ve işinden kovulur. Daha sonra annesi ile bir restoran açmaya karar verir. Ancak çok geçmeden restoran iflas eder ve annesi kırsala taşınır. Yalnız kalan Jung Jin, restoranını kiralamak isteyen Jo Hee-Ra (Song Ji-Hyo) ile karşılaşır. İlk başlarda Jo Hee-Ra’ya şüpheci bir şekilde yaklaşsa da kısa süre sonra birlikte çalışmaya başlarlar ve restoran popüler bir hale gelir.  

Chae Jong Hyeop saf bir ruhu olan ve yarı zamanlı olarak çalışan Gil Yong rolünü üstlenecek. Genel Eğitim Geliştirme testine girmeye hazırlanan Lee Gil-Yong'un tek hayali uzun mesafe koşucusu olmak için üniversitede bir beden eğitimi bölümüne girmekti. Ancak beklenmedik bir olay yaşar ve sakatlanır. Sakatlanma sonrasında atletizm sporcusu olma hayalinden vazgeçmek zorunda kalır ve tüm dünyası başına yıkılır.  

8 bölüm olması planlanan dizi 16 Temmuz'dan itibaren her cuma günü yayınlanacak. Ayrıca yakın zamanda filmin ana fragmanı yayınlandı. Yayınlanan ilgi çekici fragman Jo Hee Ra'nın ''Her şeyi mükemmel bir şekilde tahmin edebilirsem, eğer olacakları zihnimle durdurabilirsem, istediğim her şeyi kontrol edebilirsem... O zaman cennet mi olacak, yoksa cehennem mi?'' sesiyle başlıyor.