''The Jinx's Lover'' Dizisinde Seohyun ve Na In Woo Birlikte Yer Alabilir
 ''The Jinx's Lover'' dizisinde Seohyun ve Na In Woo birlikte yer alabilir. Daha önce Na In Woo'nun erkek başrolü oynayacağı kesinleşmişti. 1 Temmuz'da ise Seohyun'un ajansı Namoo Actors, oyuncunun kadın başrolü oynaması için teklif aldığını ve teklifi olumlu olarak değerlendirdiğini bildirdi.

Dizi, şanssız kaderiyle yüzleşen bir adam ve lanetini kırmak için dünyaya atlayan bir tanrıça etrafında dönecek. Fakir ve şanssız bir adam olan Gong Soo Kwang, bir chaebol ailesi tarafından saklanan servet tanrıçası ile karşılaşır.

 Gong Soo Kwang (Na In Woo), bira dükkanı işleten bir bira ustasıdır. Tutku dolu bir kalbi olmasına rağmen her zaman sakin ve olgun kalmayı başarmaktadır. Ayrıca sahip olduğu ciddi tavırları sayesinde kadınlar arasında popüler olan çekici bir adamdır. 

 Seohyun eğer teklifi kabul ederse tanrıça Lee Seul Bi'yi oynayacak. Gong Soo Kwang ile tanışması ile hayatı farklı yönde ilerleyen Seul Bi, kendi kaderiyle savaşan servet tanrıçasıdır.

Fantastik-romantik türündeki dizinin 16 bölüm olması planlanıyor. Ayrıca dizinin yayın tarihi henüz netleşmedi.

Editör Notu: Konuyu çok güzel ve ilgi çekici buldum. Na In Woo, Mr. Queen dizisi ile kalbimde yer kazanan bir oyuncu. Seohyun'un ise seçtiği dizilerde çok parlamaması beni üzüyor açıkçası. Umarım her yönden güzel bir dizi olur. 
Siz ne düşünüyorsunuz?