''Tomorrow'' Dizisinde Rowoon Oynayabilir


''Tomorrow'' dizisinde Kim Hee Sun’un rol alacağı doğrulandı. Aynı adlı popüler bir webtoon’a dayanan fantezi draması için genç oyuncu Rowoon’da görüşmelerde.
 
  Dizi, iş bulmak için mücadele ederken talihsiz bir kaza geçiren Choi Joon Woong’un hikayesini anlatacak. Choi Joon Woong, üç yıl işsiz kaldıktan sonra kendi hayatına son vermeye karar verir ve intihar etmek için bir köprüye gider. Ancak, orada kendisi gibi köprüden atlamak üzere olan başka birini bulur ve onu kurtarmak için kavgaya tutuşur. Kavgada ikisi de köprüden düşer. Bu sırada intihar etmeyi düşünenlerin hayatlarını kurtarmak için birlikte çalışan ölüm melekleri Goo Ryun ve Lim Ryoong Goo’nun neden olduğu bir hata nedeniyle ruhu vücudundan kaçan Choi Joon Woong, üç yıl komada kalır. Yarı canlı yarı ölü bir ruh olarak beklenmedik bir şekilde yeraltı dünyasının en önde gelen ölüm meleği şirketinin kriz yönetim ekibinde bir iş bulur. Ekipteki görevi, yüksek intihar riski taşıyan insanlarla özel olarak ilgilenmek ve onların yaşamaya devam etmelerine yardımcı olmaktır.
 
Kim Hee Sun, ‘Tehlike Yönetim Ekibi’ni yöneten korkusuz ve karizmatik ölüm meleği Goo Ryun rolünü oynayacak. Buz gibi kişiliğinden dolayı insanları kendinden uzaklaştırmaktadır. Bu yüzden kimseyle sıcak bir bağ kuramaz.
 
Rowoon eğer teklifi kabul ederse Choi Joon Woong karakterini canlandıracak.
 
  Gerçek hayatta yaşamak için mücadele edenlere öğütler vermek yerine sıcaklık ve rahatlık hissi vermesi planlanan dizi 16 bölümden oluşacak ve 2022’nin ilk yarısında MBC aracılığıyla yayınlanacak.