''Green Mothers Club'' Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Açıklandı

 ''Green Mothers Club'' Dizisinin ana oyuncu kadrosu açıklandı. Başrollerinde Lee Yo Won, Chu Ja Hyun, Kim Kyu RiJang Hye Jin ve Joo Min Kyung'un yer aldığı dizi 2022 yılında izleyicisiyle buluşacak.

Dizi, yerel ilkokulundaki velilerin bir mahalle derneği etrafında dönen tehlikeli ilişkilerini anlatacak. Kendilerini sadece “anne” olarak görmeye başlayan dernekteki kadınlar, daha önce saklı kalmış sırları ortaya çıkaracak ve yetişkinlikte “arkadaşlığın” anlamını öğrenecekler.

Lee Yo Won, bir anne olan Eun Pyo karakterini canlandıracak. Kaliteli eğitime oldukça önem veren biridir ve bu konuda güçlü bir gurur duygusuna sahiptir. Estetik alanında uzmanlaşmak için Fransa'da eğitim almıştır. Ancak eğitim için özel bir bölgeye taşındığında oradaki ilkokul topluluğuna katılır ve beklenmedik zorluklarla karşılaşır.

Chu Ja Hyun, güzel görünümü ve içeriden öğrenilen bilgileri elde etme yeteneği ile ebeveyn derneğinin trend belirleyicisi Choon Hee rolünü oynayacak. Çocukları, prestijli üniversitelere girebilmek için yüksek beklentilerle mücadele etmektedir. Ancak ona göre bu beklentiler yeni bir anne sevgisi biçimidir ve günümüz dünyasında bu yüksek beklentilerin hedeflerini başarmak için gerekli olduğuna inanmaktadır.

Kim Kyu Ri, Eun Pyo'nun arkadaşı ve rakibi olan Jin Ha rolünü oynayacak. Doğuştan gelen zarafetinden dolayı diğer anneler arasında “tanrıça” olarak anılan gizemli bir karakterdir. Yakışıklı ve yabancı bir kocası, dahi bir çocuğu vardır. İsteyebileceği her şeye sahip gibi görünmesine rağmen gerçek benliğini bir perdenin arkasında saklamaktadır.

Jang Hye Jin, Choon Hee'nin düşmanı Young Mi rolünü oynayacak. Her zaman diğer annelerden farklı olmakla övünmektedir ve züppe bir havası vardır. Aşağılık kompleksi nedeniyle kendini herkesten üstün görmesi gibi sadece dış görünüşe önem veren bir kişiliğe sahiptir. 

Joo Min Kyung, Eun Pyo'nun küçük kuzeni Yoon Joo rolünü oynayacak. Yoon Joo her zaman neşeli ve güler yüzlüdür ama konu çocuklarının eğitimi olduğunda hiçbir şey onu durduramaz. Dairenin yanındaki bir villada yaşamaktadır ve içeriden öğrenilen bilgileri elde etmek için Choon Hee'ye yapışmaktadır.

“Green Mothers Club” 2022'nin başlarında 16 bölümlük bir dizi olarak JTBC'de yayınlanacak.