''Ghost Doctor'' Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Kim Bum ve Son Na Eun Katıldı
  ''Ghost Doctor'' Dizisinin oyuncu kadrosuna Kim Bum ve Son Na Eun'un katıldığı onaylandı. Rain, Kim Bum ve So Na Eun gibi ünlü isimlerin yer alacağı dizi için Uee'ye teklif götürülmüştü. Ancak henüz bir yanıt gelmedi.

Dizi, birbirinin tam zıttı olan iki doktorun etrafında dönmektedir. Öldükten sonra bile hastaneden çıkamayan hayalet doktorların ve hastaların yürek burkan hikayesini anlatan drama da; beklenmedik bir olay sonrasında farklı yeteneklere, geçmişlere ve mizaçlara sahip iki doktorun ruhları yer değiştirir. 

Rain, deneyimli ancak bencil ve kibirli bir dahi doktor olan Cha Young Min'i canlandıracak. Doktor Cha’nın (Rain) ruhu beklenmedik bir olay sonrası başka bir doktorun bedenine girer.  

Kim Bum, iyi bir aileden gelen ve parlak bir zekaya sahip olan Go Seung Tak karakterini canlandıracak. Bir anda kendini Cha Young Min ile karmaşık bir ilişki içerisinde bulur. 

Son Naeun, tıp eğitimi almasına rağmen doğaüstü olaylara ve mucizelere inanan acil servis stajyeri Oh Soo Jung rolünü üstlenecek. Gizli bir sır nedeniyle, ailesinin isteklerine karşı gelmek pahasına da olsa göğüs cerrahı olmayı hedeflemektedir.

Bu yılın ikinci yarısında yayınlanması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda ''My Girl Friend Is a Gumiho'' dizisinden tanıdığımız Boo Sung Chul oturacak. Senaristliğini ise ''Live Up to Your Name'' dizisinin senaristi Kim Eun-Hee yapacak. 

Editör Notu: Son Na Eun'ı yeni bir dizi de göreceğiniz için heyecanlı mısınız?