''Holy Night: Demon Hunters'' Filminin Oyuncu Kadrosu Kesinleşti
 
 ''Holy Night: Demon Hunters'' Filminin oyuncu kadrosu kesinleşti. Filmin ana oyuncu kadrosunda Ma Dong-Seok, SeohyunDavid LeeKyung Soo-Jin ve Jeong Ji So gibi isimler yer alacak.

Film, şeytanlara tapan gruplara karşı savaşan bir ekibin etrafında ilerleyecek. Kutsal Gece ekibinin üyeleri Ba-Woo, Sharon ve Kim Gun'dur. Ba-Woo'nun özel yeteneği, dayanıklı fiziksel gücüdür. Sharon'ın ise iblisleri tanıma ve şeytan çıkarma ayinleri yapma gibi bir yeteneği vardır. Kim Gun, Ba-Woo ve Sharon'a yardım eder. Bu arada, Psikiyatrist Jung Won, küçük kız kardeşi Eun Seo'yu kurtarmak için Kutsal Gece ekibini ziyaret eder. Böylece Eun Seo'nun vücudunda bir iblis yaşadığını fark ederler.

Ma Dong-Seok, iblisleri ve şeytanları yenmek için çıplak ellerini kullanan Ba-Woo rolünü üstlenecek. Grubun gerçek savaşçısıdır.

Seohyun, şeytanları bulabilen ve onları çağırmak için yoğun şeytan çıkarma ritüelleri yapan Kutsal Gece ekibinin üyesi Sharon karakterini canlandıracak.

David Lee, grubun ruh hali yaratıcısı Kim Gun karakterini canlandıracak. Sharon'a şeytan çıkarma ritüellerinde yardım etmektedir.

Kyung So-Jin, nöropsikiyatri doktoru Jung Won karakterini canlandıracak. Kız kardeşinin garip bir hastalıktan muzdarip olması sonucu Kutsal Gece ekibinden yardım ister.

Jeong Ji So, bir iblis tarafından ele geçirilmiş, Jung Won'un kız kardeşi Eun So'yu canlandıracak.

Çekimleri 28 Haziran 2021'de başlayan filmin yayın tarihi henüz açıklanmadı.